Agencja SEM Evinmedia
Prowadzimy kampanie reklamowe Google AdWords – Linki sponsorowane

Prowadzimy wiele kampanii marketingowych, które cieszą się ogromnym zadowoleniem oraz uznaniem wśród naszych klientów, którzy przedłużają z nami współprace. Jesteśmy przekonani, iż nasza agencja sem sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom oraz przyczyni się do osiągnięcia sukcesu.

Google AdWords

Jest to system, dzięki któremu możliwe jest wyświetlanie linków sponsorowanych w wyszukiwarce w chwili, gdy użytkownik wpisuje hasła konkretnych produktów bądź też usług. Linki sponsorowane są niczym innym jak pośrednikiem, który ma za zadanie doprowadzenie potencjalnego klienta na stronę Twojej firmy. Kampanie reklamowe AdWords są najlepszym rozwiązaniem dla firm, które chcą zachęcić jak największą liczbę potencjalnych klientów do kontaktu przez co można osiągnąć maksymalizację zysków.

Evinmedia – profesjonalna agencja sem

Kampanie reklamowe AdWords przeznaczone są dla wszystkich, którzy oferują sprzedaż jakichś produktów, czy świadczą usługi, a także chcą wypromować bloga, czy też stronę internetową swojej firmy.

Co to są kampanie reklamowe AdWords?

Obecnie reklama w sieci jest jednym z najważniejszych czynników, które decydują o sukcesie Twojej firmy. Samo stworzenie strony internetowej jest pierwszym krokiem w celu zaistnienia, jednak bez odpowiednio dostosowanej reklamy, poprzez linki sponsorowane, czy też pozycjonowanie strony (również znajduje się w naszej ofercie – zakładka „pozycjonowanie”) nie można liczyć na osiągnięcie maksymalnych korzyści. Coraz więcej firm wykorzystuje kampanie reklamowe AdWords jako podstawowy element strategii marketingowej. Stworzenie kampanii, która sprosta oczekiwaniom i potrzebom Twojej firmy, a także pozwoli na zwiększenie zysku oraz zwrotu z tej inwestycji nie należy do najprostszych zadań. Wiele osób prowadzi kampanie, które nie przynoszą oczekiwanych korzyści, czyli są po prostu nieskuteczne. Dlatego tak ważne jest, aby powierzyć to zadanie profesjonalistom, którzy dzięki swoim umiejętnością oraz doświadczeniu wypromują Twoją firmę w najlepszy możliwy sposób.

Jak działa reklama AdWords?

Mechanizm kampanii AdWords jest bardzo przejrzysty – po wpisaniu odpowiedniego hasła w wyszukiwarce Google, dotyczącego danego produktu, czy też usługi, wyświetlają się linki sponsorowane na pierwszych trzech miejscach wyszukiwań. Najważniejszym elementem jest wybór odpowiednich fraz, dzięki którym Twoja reklama AdWords będzie się wyświetlać wyłącznie użytkownikom, którzy są zainteresowani określonym produktem, czy usługą. Bardzo istotną kwestią jest fakt, że nie ponosisz żadnych kosztów za samo wyświetlanie się reklam. Koszt pojawia się dopiero w momencie, kiedy potencjalny klient kliknie w reklamę, która przekieruje go na stronę Twojej firmy. Ty decydujesz o swoich kosztach z tym związanych, tzn. możesz określić dzienny budżet kampanii oraz ustawić najkorzystniejszą dla Ciebie maksymalną kwotę za kliknięcie w reklamę.